You are currently viewing Безкоштовно. Стоматологія. Італія

Безкоштовно. Стоматологія. Італія

Безкоштовне лікування зубів в Італії. Стоматологічні послуги

Ця ініціатива виникла від групи стоматологів, щоб зробити внесок солідарності з українськими біженцями, які тимчасово перебувають на території Італії. Це не має політичного значення.

Мережа лікарів-стоматологів Хліб і зуби для України надає безкоштовну стоматологічну допомогу без будь-яких умов та відповідно до встановлених у нашій країні правил. Проект Хліб і зуби для України не збирає гроші, матеріали, ліки чи будь-які предмети, а обмежується наданням біженцям безкоштовного доступу до стоматологічної допомоги. Послуга повністю безкоштовна.

Якщо ви український біженець через війну і вам потрібен стоматолог, ви можете замовити безкоштовні послуги, вибравши найближчого до вас стоматолога за допомогою цієї карти.

Безкоштовні послуги, які ви отримуєте, призначені для невідкладних або небезпечних захворювань, особливо якщо вони пов’язані з болем або інфекцією (наприклад, карієс, пульпіт, переломи тощо).
Пам’ятайте, що стоматологи, яких ви відвідуєте, не отримують фінансової допомоги від держави.
Загальні послуги не можна вимагати, оскільки їм буде відмовлено (ортодонтія, імплантологія, естетика, протези, …)

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО