You are currently viewing Безкоштовні дитячі розваги у Варшаві

Безкоштовні дитячі розваги у Варшаві

Перелік закладів, куди піти з дитиною у Варшаві БЕЗКОШТОВНО

Щодня до Варшави прибувають сотні тисяч біженців із України. Більшість із них – діти. Щоб у дітей, які рятувалися від війни, було хоч трохи «нормальності» в житті і вони могли посміхатися, а їхні батьки могли «відпочити», батутні парки, кінотеатри, музеї та ігрові кімнати відчиняють для них свої двері. У нашому списку ви знайдете місця, які безкоштовно пропонують свої розваги та атракціони для дітей з України.

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

♦️Stacja Grawitacja

Це великий парк розваг: скеледром, батутна арена та мотузкова смуга перешкод. Місце сімейного відпочинку, де буде весело і дорослим, і дітям. Усі парки (у Варшаві, Познані та Ченстохові) діти з України до 18 років можуть відвідувати безкоштовно.

📌Aleja Bohaterów Września 12

♦️Centrum Nauki Kopernik

Громадяни України, як діти, так і дорослі можуть відвідати музей науки Коперника безкоштовно. Безкоштовні квитки доступні з вівторка до п’ятниці. Достатньо пред’явити в касі документ, що засвідчує особу.

📌Wybrzeże Kościuszkowskie 20

♦️Airo

Це величезний комплекс, що поєднує сучасний батутний парк, ігрову кімнату і кафе. З понеділка до п’ятниці громадяни України можуть користуватися комплексом безкоштовно.

📌Łopuszańska 22

♦️Sala zabaw Fikołki

Дитячий розважальний центр запустив безкоштовний дитячий садок Fikołki UA для дітей з України віком від 5 до 11 років. На кожен день вони підготували 195 безкоштовних місць, по 15 у кожній локації та надають безкоштовний нагляд за дітьми: пон – пт з 10:00 до 16:00, харчування: 2-й сніданок, обід, полудень, турбота вихователів, тематичні майстерні. класи, розваги та спорт, а також NNW страхування. З усіх питань можна телефонувати 500 200 200 або дізнаватися безпосередньо в пунктах.

📌Westfield Arkadia, Alto Wilanów, Galeria Północna, CH Janki i Ferio Wawer

♦️Jungle Academy

Щосереди у березні о 10:00 проводяться безкоштовні інтеграційні майстер-класи та розваги для дітей з України (українською та польською мовами).

📌Wał Miedzeszyński 646

♦️Muzeum Narodowe

Громадяни з України та особи, що їх супроводжують, можуть безкоштовно відвідати Національний музей у Варшаві.

📌Al. Jerozolimskie 3

безкоштовні дитячі розваги у Варшаві

♦️Teatr Baj

Театр «Бай» запрошує дітей з України та їхніх опікунів на свої вистави. По можливості вистави синхронно перекладатимуться українською мовою. Подробиці можна дізнатися тут: bow@teatrbaj.pl або 519059612, 718142249.

📌Jagiellońska 28

♦️Stacja Muzeum

Відвідувачі з України – і діти, і дорослі – можуть безкоштовно відвідати Станцію Музей та Залізничний Музей у Sochaczewie до кінця червня.

📌Towarowa 3

♦️Narodowe Muzeum Techniki

Відвідування для біженців з України безкоштовне. Крім того, можна відвідати дитячі анімації з опікунами польською та українською мовами з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00.

📌Plac Defilad 1

♦️Teatr Guliwer

Театр підготував безкоштовні квитки на спектаклі для дітей із України до кінця сезону. Квитки можна брати прямо в касі театру на підставі документа, що засвідчує особу.

📌Różana 16

♦️Kino Helios

У кінотеатрі відбувається серія безкоштовних сеансів для найменших глядачів в українськомовній версії. Безкоштовні квитки для дітей та їхніх опікунів доступні лише у касах кінотеатру. Щодня проводиться один-два покази.

📌Blue City, Al. Jerozolimskie 179

♦️Hangar 646

До батутних парків Hangar 646 дітей українських біженців пускають безкоштовно. Бронювання для безкоштовного входу можна зробити лише електронною поштою: info@hangar646.pl.

📌Wał Miedzeszyński 646, Dalanowska 29, Domaniewska 37A

♦️Multikino

Безкоштовні покази з українським дубляжем для дітей біженців з України та їхніх опікунів. Квитки на українські фільми можна придбати у касах кінотеатрів.

📌Złote Tarasy — Złota 59, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 60, Wola Park — Górczewska 124, Atrium Targówek — Głębocka 15, Galeria Młociny — Zgrupowania AK «Kampinos» 15

♦️Варшавський зоопарк

Зоопарк запрошує організовані групи біженців із України відвідати зоопарк. Організації, які допомагають біженцям, можуть повідомляти про групи безпосередньо в Зоопарку Dział Edukacji за номером 22 619 56 28 або 22 619 40 41.

📌Ratuszowa 1/3

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО