You are currently viewing Медичне обслуговування в Німеччині для українців

Медичне обслуговування в Німеччині для українців

Медичне забезпечення для біженців з України в Німеччині

Якщо ви не є зареєстрованими як біженець або як тимчасовий переселенець – ви все одно має те право на медичне забезпечення в Німеччині. Але наголошую: в разі крайньої необхідності. Щоб мати розуміння про німецьку систему охорони здоров’я та медичні послуги, перейдіть за цим посиланням. Портал з охорони здоров’я для осіб, які в’їжджають в Німеччину, та для біженців

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Безкоштовне обслуговування біженців без медичного страхування або медичного талона

Більше ніж 500 лікарів в Берліні можуть надати вам безкоштовну допомогу щодо медичного забезпечення. Їх перелік знайдете на порталі Асоціації лікарняних кас м. Берліна.

Онкологічні хворі й пацієнти на діалізі повинні якнайшвидше зареєструватися у відділі соціального забезпечення, аби мати змогу отримати медичне обслуговування. Звертайтесь у відділ соціального забезпечення району, у якому Ви проживаєте.

Біженці з інвалідністю можуть подати заявку на отримання необхідних допоміжних засобів. Центральним пунктом для них є Берлінський центр самостійного життя (Berliner Zentrum für Selbstbestimmtes Leben e.V.).

Обслуговування вагітних, жінок і дівчат

Вагітні жінки, які щойно прибули з України і ще не мають медичного страхування, можуть пройти гінекологічне обстеження або допологовий нагляд за вагітністю в центрах сексуального здоров’я і планування сім’ї. Для цього необхідно записатися не прийняття по телефону. Центри розташовані у п’яти районах: Шарлоттенбург-ВільмерсдорфФрідріхсгайн-Кройцберг, Марцан-Геллерсдорф, МіттеШтегліц-Целендорф (Charlottenburg-Wilmersdorf, Friedrichshain-Kreuzberg, Marzahn-Hellersdorf, Mitte, Steglitz-Zehlendorf).

Центр планування сім’ї «Баланс» (Balance) з 14 березня 2022 року пропонує щопонеділка безкоштовне гінекологічне обстеження, консультації із психологічних і соціальних питань жінкам і дівчатам, які прибули з України. У центрі працює перекладачка української мови.

Психологічна підтримка

На інтернет-сторінці complicated.life/de/ukraine ви знайдете список терапевтів, які пропонують українським біженцям до чотирьох безкоштовних терапевтичних онлайн-консультацій. Представлені у списку терапевти працюють за різними напрямами й розмовляють різними мовами. За допомогою фільтрів порталу ви можете обрати необхідні мову й метод. Терапевтичні консультації відбуваються в режимі онлайн, тобто вам потрібно мати підключення до інтернету. Для того, щоб скористатися пропозицією, вам необхідно безкоштовно зареєструватися на сайті complicated.life.

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО