You are currently viewing Зміни законодавства про працевлаштування для українців в Польщі

Зміни законодавства про працевлаштування для українців в Польщі

Зміни законодавства щодо працевлаштування українців в Польщі.

Хто не хоче сидіти на шиї у волонтерів і польської влади, всі шукають собі роботу. І я сподіваюсь, що саме ви, якщо знаходитесь в Польщі, шукаєте собі роботу. Отож, раджу додивитись це відео до кінця.

Польща повністю відміняє отримання дозволів на роботу. Тобто тепер для того, щоб працювати в Польщі офіційно на роботі, не потрібно отримувати Освядчення. Що таке Освядчення? Це запрошення для іноземця від роботодавця, яке дозволяє працювати за кордоном не більше 180 днів протягом року. Також тепер не потрібно отримувати і Зезволення (Zezwolenie na prace). Це дозвіл на роботу в Польщу тип А (часто званий у побуті працівниками «воєвудський запрошенням») – дає право будь-якому іноземцю, в тому числі працівнику з країн, щодо яких діють спрощені правила прийому на роботу, на роботу на території Республіки Польща. Даний вид дозволу є найбільш часто одержуваним видом дозволів на роботу відразу після “освядчень” від Уженда праці (Управління праці).

Переказувати все відео немає сенсу. Тому приємного вам перегляду. Сподіваюсь, ця інформація вам стане в пригоді.

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Проиграть видео

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО