You are currently viewing Ісландія. Розповідь українки, яка там проживає. Все про Ісландію

Ісландія. Розповідь українки, яка там проживає. Все про Ісландію

Їхати в Ісландію чи ні. Все про Ісландію

Вашій увазі розповідь українки, яка проживає та працює в Ісландії з 2004 року. Я дуже вдячний пані Оксані за таку допомогу. Адже багато українців зараз знаходяться на роздоріжжі і думають куди їхати. Так, усім зараз нелегко. Але куди б ви не їхали — завжди залишайтесь людьми. Кожна європейська країна сьогодні віддає шматочок того, що вони мали віддати своїм громадянам. Так само і люди, які проживають в Ісландії: ісландці, українці та інші національності. Будьте ввічливими та приймайте ті подарунки, які вам від щирого серця віддають люди в інших країнах. Не лінуйтесь та розвантажуйте їх від своїх проблем. Сходіть самі за булкою хліба чи пральним порошком. Не чекайте, що вам його принесуть.

Хто проживає в інших країнах Європи та захоче поділитись такою інформацією — залюбки з вами поспілкуюсь. Так ми набагато спростимо для українців пошук інформації. Дивіться це відео про Ісландію та приймайте рішення. Приємного перегляду.

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Воспроизвести видео о розповідь українки про Ісландію

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО