You are currently viewing Табір вихідного дня для українських дітей. Литва. Вільнюс та Каунас

Табір вихідного дня для українських дітей. Литва. Вільнюс та Каунас

Табір вихідного дня для українських дітей – масштабний захід та соціально-відповідальна ініціатива литовців

Організатори денного табору для дітей, які втекли від війни в Україні, проводять барвистий захід, щоб повернути дітям посмішки та допомогти адаптуватися у новому середовищі. 1500 дітей та матерів що вихідні, сотні волонтерів, локації для дітей, підлітків та мам, творчі куточки та виступи артистів, психологічна підтримка та пізнавальні екскурсії.

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Lietuvos tūkstantmečio vaikai та www.ukrainiankids.lt (реєстрація на сайті) при безпрецедентній підтримці десятків небайдужих литовців та місцевого бізнесу створюють справжнє місто мрії для дітей, що постраждали від війни. Подія проходить щосуботи у величезній будівлі Центру сучасного мистецтва Вільнюса та щонеділі в Університеті Вітаутаса Великого. Місія табору – повернути дітям почуття захищеності та безтурботного дитинства. При цьому важливо продовжувати ділитися інформацією про табір серед усіх новоприбулих українців, дійти до кожної сім’ї, кожної дитини.

сайт допомоги українським дітям в Литві

Усі ініціатори, які бажають взяти участь у розвитку проекту денного табору, вітаються. Соціально відповідальний бізнес запрошують до партнерства. Це дозволить проводити захід на постійній основі та охопити більшу кількість постраждалих дітей.

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО