You are currently viewing Вища освіта для українців в Англії

Вища освіта для українців в Англії

Представлено пакет допомоги студентам, які постраждали від війни в Україні

Університет Абердіна оголосив про широкий спектр додаткової підтримки, включаючи звільнення від плати за навчання, безкоштовне проживання та стипендії для нинішніх студентів та майбутніх студентів з України.

Спираючись на підтримку, окреслену урядом Шотландії, заходи включають:

  • Звільнення від плати за навчання в розмірі до 250 000 фунтів стерлінгів для нових студентів і студентів, які повернулися, які не мають права на підтримку згідно з безкоштовним навчанням, стипендією та кредитною підтримкою уряду Шотландії з 2022/23 р.
  • Безкоштовне проживання в університетському житлі влітку 2022 року та на 2022/23 рік для студентів, які бажають отримати диплом
  • Забезпечення новими студентами ноутбуків та іншого технічного обладнання
  • 50 000 фунтів стерлінгів на підтримку грошових стипендій у розмірі 1 000 фунтів стерлінгів та збільшення допомоги у скрутних ситуаціях
  • Додаткова підтримка через визнання попереднього навчання (RPL) для студентів, які переводяться з університетів регіону
  • Прийняття ширшого кола доказів для нових кваліфікацій студентів
  • Прийняття кваліфікаційного паспорта ЮНЕСКО для всіх переміщених осіб у всьому світі

Підтримка надається: студентам, які проживали в Україні до вторгнення; громадяни України; студенти, які проживали в Білорусі чи Росії та отримали статус біженця або шукача притулку; та нинішні студенти Абердінського університету, які мають закінчити у 2022 році, які зазвичай проживають в Україні та не можуть безпечно повернутися додому.

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Найпоширеніші запитання та відповіді для тих, хто бажає стати студентом

Я вступаю до університету як майбутній студент, але у мене немає необхідних документів, таких як стенограми моєї кваліфікації. Можете мені допомогти?

Університет визнає, що майбутні студенти, які постраждали від конфлікту, можуть бути не в змозі підтвердити свою кваліфікацію звичайними засобами. У цьому випадку університет може розглянути ширший спектр доказів. Майбутні студенти, яким може знадобитися ця підтримка, повинні звертатися за адресою study@abdn.ac.uk

Чи можете ви надати звільнення від зборів і як мені подати заявку на це ?

Уряд Шотландії 14 квітня оголосив про безкоштовне навчання та підтримку вартості проживання в розмірі до 8100 фунтів стерлінгів на рік у вигляді стипендій та позик для студентів з України, які розпочинають навчання у 2022/23 році. Ми чекаємо нових постанов уряду, щоб визначити, які студенти можуть мати право на цю підтримку. 

Університет зобов’язався відмовитися від плати за навчання на загальну суму до 250 000 фунтів стерлінгів для нових студентів і студентів, які повернулися, які не мають права на підтримку згідно з новими правилами уряду Шотландії.  

Студенти будуть розглядатися щодо звільнення від плати за навчання, якщо вони самостійно фінансують програму на території кампусу, яку вони розпочнуть у 2022/23 році та: (a) проживали в Україні до вторгнення; або (b) є громадянином України.  

Звільнення від плати за навчання не доступне для навчання за програмами UG Medicine або MBA, а також для тих, хто відповідає умовам фінансування уряду Шотландії. 

Ці звільнення від сплати збору будуть автоматично нараховані для резидентів України, громадян України, білоруських і російських біженців і шукачів притулку. Для цього не потрібно подавати заявку. 

Наші нинішні студенти, які мають закінчити навчання цього літа і бажають почати навчання у нас в аспірантурі, повинні зв’язатися з Девідом Столлом, регіональним менеджером: david.stoll@abdn.ac.uk

Чи можете ви підтримати мене житлом?

Університет пропонує безкоштовне проживання в університетському житлі на 2022/23 рік студентам, які постраждали від війни в Україні. 

Студенти будуть розглядатися для цієї пропозиції, якщо вони будуть студентами денної форми навчання, які бажають отримати диплом: (a) проживали в Україні до вторгнення; або (b) є громадянином України.  

Ця ініціатива суворо поширюється лише на житло в університетах і не може замінити підтримку проживання в приватних або інших приміщеннях. 

Ви повинні заповнити заявку на проживання тут до 25 серпня, щоб її розглянули. Можливо, не вдасться прийняти студентів, які пропустили цей термін.

У мене немає необхідного технічного обладнання, наприклад ноутбука. Можете мені допомогти?

Студенти, які постраждали від конфлікту, мають право на позику технічного обладнання (наприклад, ноутбуків) у рамках Фонду цифрової бідності, поки вичерпуються запаси. Студенти повинні подати заявку на таку підтримку. Детальну інформацію про те, як подати заявку, можна знайти тут

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО

Які ще способи фінансової підтримки є для мене?

Уряд Шотландії 14 квітня оголосив про безкоштовне навчання та підтримку вартості проживання в розмірі до 8100 фунтів стерлінгів на рік у вигляді стипендій та позик для студентів з України, які розпочинають навчання у 2022/23 році. Ми чекаємо нових постанов уряду, щоб визначити, які студенти можуть мати право на цю підтримку. 

Університет також виділив 50 000 фунтів стерлінгів на фінансову підтримку студентів, які постраждали від війни в Україні.  

Це фінансуватиме грошові стипендії у розмірі 1000 фунтів стерлінгів для нових студентів, які мають розпочати навчання у 2022/23 роках і є громадянами України чи жителями України. Ці фонди визнають, що студенти, які постраждали від війни, можуть прибути до Великобританії без основних засобів. 

Ці грошові стипендії призначатимуться автоматично, окремо подавати заявку не потрібно. Подальші деталі будуть розповсюджені новим студентам ближче до початку першого семестру у вересні. 

Кошти, що залишилися, підуть на підтримку постраждалих від війни студентів, у тому числі громадян України та мешканців України, а також наших випускників 2022 року, які зазвичай проживають в Україні і не можуть безпечно повернутися додому.  

Студенти повинні будуть подати заявку на будь-яку таку подальшу фінансову підтримку. Детальну інформацію про те, як подати заявку, можна знайти тут

Продовжу навчання у 2022/23 (а може й далі). Чи можете ви надати звільнення від зборів і як мені подати заявку?

Університет зобов’язався відмовитися від плати за навчання на загальну суму до 250 000 фунтів стерлінгів для нових студентів і студентів, які повернулися, які не мають права на підтримку згідно з новими правилами уряду Шотландії.  

Вас автоматично розглядатимуть щодо звільнення від плати за навчання на 2022/23 рік та залишок вашої поточної програми навчання, якщо ви є студентом кампусу, який самостійно фінансує ваше навчання та: (a) раніше проживали в Україні до вторгнення; або (b) є громадянином України.  

Звільнення від плати за навчання не доступне для тих, хто вивчає програми UG Medicine або MBA, або для тих, хто відповідає умовам фінансування уряду Шотландії. 

Наші нинішні студенти з регіону, які мають закінчити навчання цього літа і бажають почати навчання в аспірантурі у нас, повинні будуть повідомити про себе Девіду Столлу, регіональному менеджеру: david.stoll@abdn.ac.uk

Список університетів у Великій Британії, які допомагають українським студентам

Оксфордський університет — https://www.ox.ac.uk/

Кембриджський університет — https://www.cam.ac.uk/

Імперський коледж Лондона — https://www.imperial.ac.uk/

Единбурзький університет — https://www.ed.ac.uk/

Манчестерський університет — https://www.manchester.ac.uk/

Королівський коледж Лондона — https://www.kcl.ac.uk/

Лондонська школа економіки та політичних наук (LSE) — https://www.lse.ac.uk/

Університет Уорвіка — https://warwick.ac.uk/

Університет Глазго — https://www.gla.ac.uk/

Університет Лінкольна — https://www.lincoln.ac.uk/ukrainesupportappeal/

Університет Ноттінгема — https://www.nottingham.ac.uk/

 

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація