You are currently viewing Як отримати дублікати українських документів?

Як отримати дублікати українських документів?

Можливість отримати дублікати українських документів

ВАЖЛИВО‼️ Представництво НААУ за кордоном розпочало оформлення дублікатів українських документів для біженців.
 
— Вітаю, я забула документи вдома, а ми поїхали з України. Що мені робити? Як їх відновити?
— Доброго дня! Реєстрували шлюб в лютому, але не встигли забрати документи. Тепер немає офіційного підтвердження. Чи можна якось це виправити?
— Конче потрібні документи дитини, але вони в Києві. Реально мені їх якось відновити?
 
Щодня, щогодини ми отримуємо від вас такі повідомлення. І нарешті готові оголосити: МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ і вже починаємо оброблювати ваші запити!
Зі схвалення Мін’юсту Представництво НААУ за кордоном приступило до оформлення дублікатів документів. Це свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та інші документи ДРАЦС.
 

Як замовити документи

Асоціація пропонує спрощену систему оформлення та відправки документів в представництва НААУ за кордоном. Щоб замовити дублікат документів, необхідно звернутися до представництв НААУ, надати копію паспорта та вказати документ, який бажаєте отримати. Так, потрібна лише копія паспорта. Адреси представництв за кордоном ви можете знайти тут 👉🏻 https://unba.org.ua/foreign-representations
або написати нам у messenger
 

Вартість послуги

Вартість виготовлення документів з відправкою й апостилем ― €40. Для тих, хто не в змозі сплатити за послугу, вона буде надаватися безкоштовно.
💸 Кошти, отримані представництвами НААУ за оформлення дублікатів, будуть направлені працівникам органів ДРАЦС України, які залишилися без житла внаслідок російсько-фашистської агресії.

Підпишіться на наш Телеграм канал. Там одразу з’являється нова інформація

Замовити написання та публікацію Статті можна у нас. Всі Статті, що стосуються допомоги Україні та її громадянам, публікуються БЕЗКОШТОВНО